• Elpa dzemdībās

  https://elpadzemdibas.lv/

  Ja šobrīd esi bērniņa gaidībās, no sirds iesaku apgūt elpošanas tehnikas, kas palīdzēs dzemdības piedzīvot daudz apzinātāk, sajūtot savu ķermeni, bērniņa virzību un ļaujot elpai būt labākajam pavadonim dzemdību laikā. Nodarbības vada dūla Zīle Dāvidsone. Viņa ir tik mierpilna un pieņemoša, ka viņas nodarbību laikā apgūsi gan elpas tehnikas, gan caur viņas klātbūtni, iegūsi daudz lielāku paļāvību un ticību sev.

 • Zema spiediena fitness (Low Pressure Fitness)

  https://lowpressurefitness.com/lpfjournal/en/experiences/about-the-training/

  Meklējot pasaulē, kādas vēl citas efektīvas pieejas un metodes varētu piedāvāt sievietēm, lai stiprinātu  iegurņa pamatnes muskulatūru un vēdera muskulatūru, īpaši, ja ir vēdera diastāze ( sprauga starp vēdera muskuļiem), nonācu pie šīs metodes, kas ir pētīta un pētījumos pamatota. Metode apvieno hipopresijas tehnikas un  posturālās tehnikas. Tāpēc 2017. gadā apguvu šo metodi un atvedu sev līdzi uz Latviju. 

   

 • OMG yes

  https://www.omgyes.com/

  Drosmīgs projekts, ko veidojušas sievietes sievietēm. Sievietes kameras priekšā dalās savā pieredzē, kas viņām palīdz sasniegt baudu, kādas tieši tehnikas un pieskārieni. Katra tehnika ir detalizēti aprakstīta, izklāstīta un, jā, arī parādīta. Šīs tehnikas dod iespēju gan sievietei vairāk iepazīt sevi, gan vīrietim izzināt, kā pieskarties sievietei. Un, vēl, pati jautrākā daļa ir iespēja interaktīvi pielietot šīs tehnikas paglāstot savu telefonu, kurā saņemsi atgriezenisko saiti par kustības pareizu veikšanu. Noder gan sievietēm, gan viņas partnerim, īpaši, ja viņš ir dažādu tehnoloģiju fans.

 • Rada - Par sievieti

  https://www.intimais-fitness.com/

  Rada ir zinoša sieviete par sievietei būtiskiem jautājumiem- klēpi, ciklu, auglību, sievietes pārejas gadiem, dabīgu pieeju sievietes ķermenim un  laimīgu attiecību noslēpumiem.