Gundega Dūmiņa

Trenere un Pasniedzēja

PAR MANI

Sertificēta Rada intīmais fitness pasniedzēja un trenere.

Sertificēta 2. līmeņa zema spiediena fitnesa (Low pressure fitness) trenere.

Pasaules iegurņa  veselības alianses biedre.

Apguvusi „C” kategorijas sporta speciālista pilnveides programmu.

Apguvusi LTTC pilnveides meistarklases programmā „Vispārīgā fiziskā sagatavotība”.

Sertifikāts par kursa apguvi "Psiholoģija grūtniecības, dzemdību un pēcdzemdību aprūpē."

Dūla apmācībā.

Studē fizioterapiju.

 

Sievietes iegurnis un jautājumi, kas saistīti ar sievietes ķermeni un emocijām, kas iet roku rokā, ir mana sirdslieta turpat jau piecus gadus. Visa sākums bija personīgie meklējumi un vēlme atgūt iepriekšējo dzīves un ķermeņa kvalitāti pēc otrā bērniņa dzemdībām un pie reizes kļūt par geišu attiecībās ar partneri J. Jo atminos vēl desmit gadus atpakaļ notikušu gadījumu, kad kāds manuālais terapeits man silti ieteica trenēt TOS muskuļus, lai ģimene būtu stabila kā klints. Toreiz ieliktā sēkla uzziedēja krietni vēlāk, jo tad es līdz galam nesapratu, kas tad īsti būtu jātrenē un neatradu nevienu, kas palīdzētu izprast iegurņa pamatnes muskuļu būtību un patieso nozīmi to trenēšanai. Pēc gadiem, draudzenes aicināta, nonācu intīmā fitnesa seminārā, kas bija apvērsums manā sievietes dzīvē. Atnācu mājās un domāju, kā es varēju dzīvot bez šīm zināšanām?! Un cik gan tās būtu bijušas noderīgas jau agrā jaunībā, tādai veselīgai profilaksei. Tā vien gribējās iet klāt katrai sievietei un stāstīt, stāstīt..., bet mēs jau zinām, ka Tu esi gatavs paņemt zināšanas tikai tad, kad esi gatavs... ātrāk nevar. Ar treniņu palīdzību sasniedzu savus mērķus, atrisinot delikātas pēcdzemdību problēmas un kļūstot apzinātāka un baudpilnāka savā ķermenī. Šie treniņi devuši ne tikai fizisku gandarījumu, bet arī netveramas sajūtas- enerģijas pieplūdumu, vairojuši pārliecinātību un iekšēju stabilitāti, kā arī tiem ir nozīmīga loma attiecībās ar partneri.

Kad vairākus gadus jau dzīvoju saskaņā ar savu ķermeni un iegurni, dzīve atnesa piedāvājumu mācīties un kļūt par pasniedzēju, pavadoni citām sievietēm. 2016. un 2017. gadā apguvu Rada intīmais fitness iegurņa pamatnes un maksts muskulatūras attīstīšanas programmu, gandrīz gadu esot klāt un ēnojot ikmēneša semināru ciklus, mijiedarbojoties ar daudz un dažādām sievietēm, viņu jautājumiem, pieredzēm un stāstiem, kas katrai savs un unikāls. Tas bija tikai sākums sievietes iegurņa izziņas laukā. Vēlāk studēju gan Krievijā, gan pie pasaules iegurņa speciālistiem, un joprojām esmu nemitīgā mācību un izziņas procesā, mācoties no labākajiem jomas speciālistiem. Un tā es jau kopš 2017. gada vadu iegurņa pamatnes muskulatūras attīstīšanas nodarbības gan mazās grupās, gan individuāli. Tas mani ved arvien dziļāk izpētē par sievietes iegurni, iegurņa pamatnes muskulatūras attīstīšanu un stiprināšanu. Kā tas saistīts ar foršu dzīves kvalitāti un sievietes baudu- jaudu. Kā to attīstīt, kā tai piekļūt, kā bauda ir neatņemama dzīves kvalitātes un attiecību sastāvdaļa ar sevi un savu partneri. Un vēl, un vēl... . Tā vēlme izzināt tikai vairojas un nerimstas.

Tāpēc meklējot vēl veidus un metodes, kā attīstīt iegurņa pamatnes un arī vēdera muskulatūru, īpaši pēcdzemdību periodā, nonācu Maskavā, kur 2017. gadā apguvu zema spiediena fitnesu ( Low pressure fitness). Esmu sertificēta LPF otrā līmeņa trenere.

Sarunas ar sievietēm un manu kolēģu vecmātes, dūlas un PEP mammas klātbūtne ir aizvedusi arī psiholoģijas apgūšanas virzienā, kas man vienmēr ir interesējusi un uzrunājusi. Esmu ieguvusi sertifikātu kursā "Psiholoģija grūtniecības, dzemdību un pēcdzemdību aprūpē".

Esmu Pasaules iegurņa veselības alianses biedre, kas dod iespēju būt nemitīgā pieredzes apmaiņā ar pasaules labākajiem speciālistiem.

Tā tas ceļš ved uz priekšu attīstībā, pilnveidē un mijiedarbībā, dodot labāko tieši šobrīd.

 

Sirsnībā,

Gundega